Комплексна лікувальна процедура AquaPure (аквапілінг, електропорація + мікротоки, кріо-термо підтягування (ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ) - Headliners

Комплексна лікувальна процедура AquaPure (аквапілінг, електропорація + мікротоки, кріо-термо підтягування (ОБЛИЧЧЯ + ШИЯ)

Записаться на прием:

Згідно з етапами впливу пристрою, маніпуляції мають наступний порядок: 1) Лікар спочатку очищає шкіру, проводить дезінфекцію поверхні. 2) Вибирає насадки та потрібну сироватку, враховуючи потреби пацієнта. Проводить ніжне і глибоке очищення вакуумним гідроочищенням (аквапілінг). 4) Електропорація - метод доставки лікувальних речовин сироватки без ін'єкцій безпосередньо в шари шкіри. 5) Дія мікротоків 6) Кріотерапія або нагрівання шкіри. 7) Заспокійливий крем.

Показання:

— планова гігієнічна чистка

— очищення жирної пористої шкіри

— розширені пори

— дрібні зморшки, дряблість.

 

Протипоказання:

— герпес

— гострі інфекційні захворювання

— рани, подряпини і запалення на обличчі

— тяжка або кістозна форма вугрів 

— металічні імпланти і кардіостимулятори

— набряк обличчя

— підвищена чутливість шкіри

— тьмяний колір обличчя

Про процедуру

 

Гідропілінг AQUAPURE — це неінвазивна багатофункціональна процедура для комплексного догляду за обличчям.

 

Комплексна процедура включає наступні етапи:

 

Аквапілінг делікатно очищає поверхню шкіри і пори від вмісту і нашарування верхнього шару шкіри. Завдяки одночасній подачі сироваток та м’якій роботі вакууму, шкіра насичується вологою та активними компонентами для здоров’я та молодості шкіри.

 

За допомогою токів для електропорації, активні компоненти сироваток, підібраних лікарем, з урахуванням потреб шкіри пацієнта, безін’єкційно вводяться в глибокі шари шкіри.

 

Мікротоки відновлюють функціональну активність тканин на клітинному рівні, надають виразний лімфодренажний та м’який міостимулюючий вплив.

 

В залежності від типу шкіри та індивідуальних потреб у комплексному протоколі процедур рекомендується проведення кріотерапії або нагрівання поверхні шкіри. Ефекти такого впливу включають стимуляцію кровообігу, насичення клітин киснем, покращення колориту обличчя та підвищення тонусу шкіри.

  • Цены

Oпишите свою проблему

This site is registered on wpml.org as a development site.