FOTONA 4D омолодження обличчя + зменшення підборіддя - Headliners

FOTONA 4D омолодження обличчя + зменшення підборіддя

Записаться на прием:

Що таке 4D омолодження? 4D омолодження - це процедура багаторівневого лазерного омолодження та фототермічної реконструкції шкіри, яка виконується на унікальному апараті Fotona SP Dynamis - в корпусі апарата поєднуються одразу два незалежних один від одного лазера: ербієвий (ER:YAG) і неодимовий (ND:YAG). Суть методики полягає в наступному: По-перше, методика 4D омолодження Фотона базується на поетапному проведенні чотирьох взаємодоповнюючих і послідовних процедур за одне відвідування. По-друге, під час проведення процедури послідовно використовуються два види впливу - ербієвий та неодимовий лазер. По-третє, процедура омолодження шкіри обличчя 4D виконується не тільки ззовні з боку поверхні шкіри, але і з боку порожнини рота - слизової щік і губ без пошкодження її поверхні. В результаті забезпечується вплив лазера на всю товщу тканин: поверхні шкіри обличчя, підшкірно-жирової клітковини, м'язів, а найголовніше - зв'язкового апарата.

«Методика 4D + зменшення підборіддя»  дозволяє досягнути наступних ефектів: 

  • Активувати стовбурові клітини, фібробласти, кератиноцити та інші клітини, які перебувають у стані спокою. Підсилити вироблення колагену та еластину, які формують своєрідний каркас для шкіри обличчя.
  • Запустити процес синтезу білків теплового шоку, які допомагають вивести пошкоджені або недієздатні клітинні елементи.
  • Результатом такого впливу є виразний ефект підтяжки шкіри, відновлення її тонусу та еластичності.

Переваги 4D-омолодження:

  • Унікальне поєднання чотирьох ефективних технологій лазерного впливу під час проведення однієї процедури омолодження Fotona.
  • Процедура проводиться без анестезії, оскільки протікає практично безболісно.
  • Ефект омолодження помітний через 7 днів і продовжує зростати протягом 1-1,5 місяців.
  • Короткий період реабілітації (до 2-3 днів).
  • Проводиться в будь-який сезон року (навіть влітку).
  • Процедура проводиться в області обличчя, підборіддя та верхньої третини шиї.

Як проводиться 4D-омолодження Fotona?

1-й етап Smooth Lifting — виконується на ербієвому лазері за запатентованою технологією Fotona — SMOOTH. За рахунок наддовгих пакетних імпульсів, які створює ербієвий лазер, вплив відбувається через ротову порожнину, проходячи через слизову поверхню щік і губ, при цьому прогрівання досягає зв’язок та підшкірної клітковини середньої третини обличчя. Пошкодження поверхні слизової при цьому не відбувається. Благодаря такому впливу в тканинах запускаються механізми реструктуризації та оновлення колагенових волокон, що в результаті призводить до підвищення тургора і щільності тканин. Цей етап процедури 4D омолодження забезпечує ефективне підтягування тканин обличчя зсередини. SmoothLifting є новою та дуже перспективною технологією. Аналогів такого впливу в світі більше немає.

 

2-й етап Frac3 — виконується неодимовим лазером у короткоімпульсному режимі зі сторони поверхні шкіри обличчя без її пошкодження. Вплив лазерних променів здійснюється до середніх шарів шкіри. Цей етап процедури лазерного омолодження 4D забезпечує реконструкцію дерми та дозволяє одночасно провести лікування патологічної судинної мережі та судинних зірочок.

3-й етап Piano — етап процедури 4D виконується на неодимовому лазері Fotona зі сторони поверхні шкіри обличчя та підборіддя. Технологія наддовгого імпульсу неодимового лазера забезпечує комфортне рівномірне глибоке прогрівання тканин до комфортної температури в області середньої третини обличчя та підборіддя. В результаті чого відбувається:

Запуск фототермічного пошкодження жирових клітин, що призводить до зменшення жирових відкладень в області брил, сумішков, другого підборіддя і т.д. Крім того, завдяки безболісному прогріванню тканин на більшу глибину відбувається природне оновлення клітин. Цей етап лазерної процедури Fotona 4D забезпечує ефект глибокого підтягнення, волюмізацію (наповнення) тканин та підтягнення носогубної області, щік, підборіддя.


4. SuperFacial — Завершальний етап процедури виконується на ербієвому лазері по поверхні шкіри обличчя і верхньої третини шиї. На цьому етапі процедури може бути виконана або легка поверхнева шліфовка шкіри (холодний пілінг) з використанням повного променя з метою скорочення шкірного лоскуту. Або м’яке розгладжування шкіри за технологією Fotona SMOOTH з метою корекції поверхневих недоліків шкіри, а також створення ефекту «сяючої» шкіри.

  • Цены

Oпишите свою проблему

This site is registered on wpml.org as a development site.