5D омолодження обличчя + очі + зменшення підборіддя - Headliners

5D омолодження обличчя + очі + зменшення підборіддя

Записаться на прием:

Формування контурів, підтяжка овалу обличчя та шкіри повік Розгладження дрібних зморшок Видиме поліпшення якості та тонусу шкіри Бархатиста текстура шкіри Рівний сяючий колір Звуження пор Зменшення пігментації

Як відбувається процедура 5D-омолодження

 

Лікар впливає лазерним променем різної довжини хвилі на всі тканини обличчя та повік з боку шкіри та слизової оболонки. При цьому зменшуються жирові відкладення в області повік, вилиць і підборіддя, відбувається вироблення колагену в глибоких тканинах обличчя, зменшення носогубних складок (ефект 4D омолодження), зменшення мімічних зморшок та підтягування шкіри обличчя (ефект Smooth-омолодження).

 

Ви отримуєте вражаючий результат омолодження всього за 1 сеанс тривалістю 1-1,5 години. П’ять етапів виконуються один за одним, без перерви, в рамках однієї процедури. Ефект проявляється протягом перших двох тижнів та зростає протягом кількох місяців.

 

1 етап – обробка фракційним ербієвим лазером лазером носогубної зони та щік зсередини. 

 

2 етап — обробка фракційним ербієвим лазером повік зсередини.

 

3 етап – обробка неодимовим нефракційним лазером шкіри обличчя та повік.

 

4 етап – обробка неодимовим фракційним лазерним променем поверхневих і середніх шарів шкіри.

 

5 етап – полірування поверхні шкіри з використанням фракціонного лазерного ербієвого променя.

 

 

 

 

Переваги лазерного 5D-омолодження

 

  • Безболісність. Вплив лазера безболісний, слизова ротової порожнини та віки не пошкоджуються, зуби, ясна та очі не торкаються.
  • Ефективність. Результат видно відразу! Відновлюється тонус і щільність шкіри. Колір стає більш рівним, а текстура — ніжною та матовою.
  • Короткий період відновлення. На наступний день після процедури можна використовувати звичайну косметику і йти на роботу.
  • Стійкий результат. Максимальний ефект досягається через 2-4 тижні, і зберігається до 1,5 року.
  • Можна виконувати протягом року. Процедура дозволена для проведення в літні місяці. Немає ризику післяпроцедурної гіперпігментації.

З’явилася нова процедура догляду за шкірою обличчя — 5D-омолодження. У чому її переваги та відмінності від подібних процедур? Вона полягає в комплексному лазерному впливі на всі зони обличчя, включаючи повіки та область навколо очей.

  • Цены

Oпишите свою проблему

This site is registered on wpml.org as a development site.