Метод BDR Anti-age регенерація та захист - Headliners

Метод BDR Anti-age регенерація та захист

Записаться на прием:

Що таке BDR? Процедури інтелектуального догляду за шкірою BDR. Провідна неінвазивна система догляду за шкірою обличчя BDR (Німеччина) - це набагато більше, ніж прилади, препарати чи комплекс процедур. Це філософія догляду за шкірою, яка заснована на технологіях естетичної дерматології та забезпечує омолодження шкіри на всіх рівнях.

5 видів інтенсивної механічної дії на поверхневі шари шкіри:


-Повне видалення зайвого ороговілого шару клітин. Після попереднього виконаного пілінгу АНА (від 10% до 40% для розрідження верхніх шарів шкіри) проводиться перший етап видалення розріджених клітин епідермісу.
-Шліфування. Інтенсивне відшаровування клітин шкіри, вирівнювання мікрорельєфу на великих ділянках за допомогою спеціально створених абразивних коронок, закріплених на диску, що обертається.
-Атравматична чистка. Точкові зони обробки. Застосовується на важкодоступних ділянках обличчя (крила носа, підборіддя). Також обробляються всі зморшки в області обличчя.
-Перфорація. Специфічна стимуляція епідермісу та його мікровідкриття (250 пенетрацій за один прохід аплікатора) для стимуляції, регенерації та забезпечення подальшого швидкого та інтенсивного проникнення активних компонентів косметичних засобів BDR (БДР).
-Перманентне введення активного компонента (заповнення зморшок). Альтернатива ін’єкційним методам, що дозволяє вводити активні інгредієнти безпосередньо в «проблемну зону», наприклад, «гусячі лапки», кісетні зморшки тощо. Цим методом досягається стимуляція системи самовідновлення шкіри та заповнення зморшок.

2 види світлолікування. Вплив на шкіру та центральну нервову систему (ЦНС):


— Синій спектр. Сприяє процесу відновлення шкіри та має протизапальну дію. Антидепресант. Активно використовується для лікування акне.

— Зелений спектр. Має релаксуючу дію для клієнта та є активатором процесу десквамації.

Результат


-Покращення рельєфу та щільності шкіри.
-Зменшення мімічних зморшок.
-Боротьба з рубцями та шрамами.
-Оксигенація, клітинне дихання.
-Прискорений транспорт інгредієнтів.
-Покращення кольору та текстури.
-Активний лімфодренаж, зняття набряків.
-Ліфтинг та зміцнення шкіри.
-Детоксикація тканин.
-Стимуляція синтезу колагену, еластину

  • Цены

Oпишите свою проблему

This site is registered on wpml.org as a development site.